KROMMLER

niezawodne pompy ciepła

autoryzowany dystrybutor

Arrow
Arrow
Slider

Niezależnie od tego, czy w kominek będzie wykorzystywany jako element systemu grzewczego czy też jako przyjemny dodatek do romantycznego wieczoru – używamy do palenia w nim wyłącznie suchego drewna , czyli takiego, którego wilgotność nie przekracza 15 - 20 %. Kominek nie może również stać się domową spalarnią śmieci. Odpady powinny trafiać do odpowiednich pojemników, umożliwi to recykling lub utylizację w spalarniach śmieci zapewniających wysoką temperaturę spalania, a stosowane filtry ograniczą zatruwanie środowiska.

Technologia EVI w pompach ciepła pozwala na efektywne ogrzewanie domu nawet w niskich temperaturach, sięgających -25 stopni Celsjusza. Dzięki temu, pompy ciepła w których zastosowano takie rozwiązania z dużym powodzeniem mogą stać się głównym - a często jedynym - źródłem ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej.

BeF Polska

Za firmą BeF Home Polska stoi już prawie ćwierć wieku innowacji i rozwoju w zakresie produkcji wkładów kominkowych. Na pewno stanowi to potwierdzenie, jakości i precyzyjnego opracowania.

Eko ciepło

Budujesz dom? Modernizujesz stary system grzewczy w swoim domu? Poszukujesz komfortowego, bezpiecznego i taniego w używaniu sposobu na ogrzanie domu? A może chcesz nowocześnie podgrzewać wodę w bojlerze?
Pomyśl o pompie ciepła.

  • 1
  • 2