KROMMLER

niezawodne pompy ciepła

autoryzowany dystrybutor

Arrow
Arrow
Slider

A może pompa ciepła?

Budujesz dom? Modernizujesz stary system grzewczy w swoim domu? Poszukujesz komfortowego, bezpiecznego i taniego w używaniu sposobu na ogrzanie domu? A może chcesz nowocześnie podgrzewać wodę w bojlerze?
Pomyśl o pompie ciepła.

Pewnie myślałeś, że te urządzenia nie są dla ciebie, bo są zbyt drogie…. Mylisz się!
Najczęściej wybierane sposoby na ogrzanie domu to kotły gazowe, bądź kotły na paliwa stałe – zarówno jedne jak i drugie wymagają komina. Zbudowanie dobrego komina to wydatek kilku tysięcy zł. A do tego dochodzą jeszcze cykliczne przeglądy kominiarskie…. Przy wyborze kotła gazowego nie da się pominąć wykonania samego przyłącza gazowego – to wydatek kolejnych kilku tysięcy zł, które się w ogóle nie zwrócą! Gdyby kupić dobry, kondensacyjny kocioł gazowy i dodać do tego koszt wykonania przyłącza i koszt wybudowania komina – to okaże się, że stać Cię na pompę ciepła!
Prawdopodobnie nie będzie żadnej różnicy w kosztach inwestycyjnych, a co więcej – koszt eksploatacyjne będą niższe.

Jeśli budujesz dom dla siebie, to starasz się to zrobić najlepiej jak tylko można; wybierasz najlepsze dostępne na rynku materiały budowlane; korzystasz z usług najlepszych fachowców – tak, więc warto sprawdzić, czy aby na pewno nie stać Cię na nowoczesne sposoby ogrzewania. Pompy ciepła to obecnie jedne z najefektywniejszych źródeł ciepła, które zapewniają maksymalny komfort i pełną bezobsługowość.
Krommler od ponad 6-ciu lat w Polsce oferuje pompy ciepła w najwyższej, jakości wykonania. Oferta zawiera urządzenia zarówno do podgrzewu wody użytkowej jak i ogrzewania domów. Precyzyjne wykonanie każdego z urządzeń zostały potwierdzone jedną z najwyższych klas energetycznych A+. Wszystkie pompy ciepła objęte są 5-cio letnim okresem gwarancyjnym.
Odwiedź lokalnego autoryzowanego dystrybutora i sprawdź ofertę na Twoją pompę ciepła Krommler!
78-100 Kołobrzeg ul. Zbowidowców 20 (od strony Grzybowskiej)
Tel. 698-069-140