Obudowa z kamienia jest synonimem solidności, daje również poczucie bezpieczeństwa – ogień ujęty w jej ramy wydaje się bardziej ujarzmiony. Nawet jeśli na obudowie kominka pojawią się niewielkie elementy z kamienia, dodadzą wnętrzu elegancji i podniosą jego rangę.
Największą zaletą kamieni jest bogactwo kolorów, wzorów i faktur, które sprawia, że można je dopasować do stylistyki różnych pomieszczeń. Ściany obłożone kamieniem są trwałe, solidne i prezentują się niezwykle dostojnie.

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie okładania ścian wewnętrznych jak i elewacji z kamienia naturalnego: piaskowiec, kwarcyt, granit, gnejs, cegły...

Betony

Betony architektoniczne cechują się wyjątkową plastycznością, dzięki czemu możliwości ich zastosowania stają się coraz szersze.

Kominy

Szeroka gama systemów kominowych dwuściennych kwaso i żaroodpornych przeznaczonych do urządzeń grzewczych na paliwo stałe jak i opalanych gazem lub olejem opalanym.

Kominki - oferta

Wkłady kominkowe powietrzne z płaszczem wodnym, piece C.O, powietrzne pompy ciepła do ogrzewania wody i domu, systemy kominowe, kamień naturalny na ściany i elewację (kwarcyt, granit, piaskowiec, cegła...)

  • 1
  • 2