O nas

Ogień od początków dziejów towarzyszył człowiekowi dając ciepło, światło i otuchę. Dzisiaj ciepło ognia inspiruje, pobudza do refleksji tworzy przytulny klimat, ale jest też źródłem ogrzewania naszych domów.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOM-BUD KOMINKI to firma rodzinna, która od kilkunastu lat specjalizuje się w instalacji kominków, ogrzewania kominkowego, kominów, kolektorów słonecznych a także instalacją kotłowni CO o różnorakich piecach grzewczych. W dobie dużej ilości producentów, importerów wkładów kominkowych, pieców wolnostojących i innych urządzeń grzewczych trudno czasami zorientować się, jakie rozwiązanie jest najlepsze i jaką podjąć decyzję

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży kominkowej, wiedzy, dobrej tradycji postaramy się pomóc Państwu dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając zalety i wady poszczególnych urządzeń. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych wykładach i szkoleniach. Zasięg naszych prac jest ogólnopolski jak i międzynarodowy, obsługa kompleksowa od projektu do realizacji. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi i oferujemy serwis pogwarancyjny.

W 2016 roku poszerzyliśmy nasza ofertę o ekologiczne pompy ciepła firmy KROMMLER. Wraz z tą decyzją nastąpiła kolejna dotycząca zmiany nazwy firmy na Hydro Art. 
Motyw przewodni - płomień dający ciepło i jednocześnie woda gasząca ogień, niby dwa walczące ze sobą żywioły, jednak jak się okazuje - potrafiące na pewnych płaszczyznach idealnie ze sobą współgrać.